Hastanemiz  Acil servisi acil uzman hekimi önderliğinde deneyimli ve dinamik bir hekim kadrosu ile 24 saat kesintisiz görev yapmaktadır.

Kliniğimiz ayaktan ve ambulans ile gelen hastalarımız için iki farklı alan içermektedir.

Ayaktan gelen  çocuk ve yetişkin  hastalarımız için iki ayrı triaj  odası bulnmaktadır.

Hastaların şikayet ve klinik durumlarına göre sağlık personeli tarafından triaj uygulanır. Triaj işleminde; hastalara yeşil, sarı, kırmızı ve siyah kodlar verilir. Bu kodlandırma işlemi triaj görevlisi tarafından yapılır. Yeşil ve sarı kod verilen hastalar, acil poliklinik doktoru tarafından muayene edilir. Kırmızı ve siyah kod verilen hastalar, sağlık personeli eşliğinde zaman kaybedilmeden resüsitasyon odasına götürülür.

Toplam dört  (4) çocuk poliklinik ve iki (2) yetişkin polikliniklerimizde hastalarımızın muayenesi yapılmaktadır ileri tetkik ve tedavi gerektiren hastalarımız her biri yedi (7) sedye kapasiteli  olmak üzere çocuk ve yetişkin gözlem odalarına alınmaktadır.

Gözlem süresi daha uzun tutulan hastalarımız için ikişer kapasiteli  çocuk ve yetişkin yakın bakım odalarımızda takipleri yapılmaktadır bu alanlarda özellik arz eden hastalarımız için ayrıca birer izolasyon odası bulunmaktadır bu alanlarda gereğinde mekanik ventilasyon takibi gerektiren hastalarımız için gerekli donanım ve alt yapı mevcuttur.

Ambulans girişi bölümünden kabul edilen hastalarımız medikal durumlarına göre Modern tıbbi cihazlarla donatılmış  çocuk veya yetişkin Resusitasyon Odalarına , veya travma odasına alınırlar.

Acil servisimizde ayrıca bir (1) adet çocuk Pansuman ve Küçük Cerrahi Müdahale Odası , bir (1) adet yetişkin  Pansuman ve Küçük Cerrahi Müdahale Odası , bir (1) adet alçı odası  bir adet yetişkin  Kan Alma ve Enjeksiyon Odası mevcuttur.

Hastalarımıza daha hızlı ve verimli hizmet verebilmek için kliniğimizin içinde Acil Radyoloji birimi 24 saat hizmet vermektedir ayrıca  her türlü tahlil için  Laboratuvar bölümümüz  kesintisiz hizmet vermektedır.

Her yaş grubundaki hasta, acil servisinden hizmet alabilir Acil servislerimizdeki hekimlerimiz hastaneye başvuranların veya telefonla danışmak isteyen  kullanıcılarımızın sorularına da cevap vermekte ve onları doğru hizmeti alacakları birimlere yönlendirmektedir.

Hastanemiz ambulans hizmetleri acil serviste çalışan  yardımcı sağlık personeli ( paramedik , ATT ) tarafından verilmektedir.  Ambulans servisi hem hasta nakli ve hem de hastane öncesi tıbbi müdahale birimi olarak görev yapmaktadır.